Кримським гастролерам заборонили в'їзд до України

Понеділок, 03 липня 2017 00:00 - Новини
Кримським гастролерам заборонили в'їзд до України
Державна прикордонна служба протягом минулої доби заборонила в'їзд в Україну як мінімум семи російським артистам. Таким чином кількість нев'їзних російських виконавців з початку липня становить щонайменше 14 осіб, - про це повідомив "Радіо Свобода" спікер ДПСУ Олег Слободян.

"На підставі додаткової інформації, яка з'явилася у прикордонників, на підставі додатково проведених співбесід з учасниками групи Anacondaz (група виступила на фестивалі Atlas Weekend в Києві, - ред.) під час їх виїзду за межі України було прийнято рішення про заборону їм в'їзду на наступні три роки", - сказав Олег Слободян.

Імен інших виконавців, яким заборонений в'їзд, він не уточнив.Також він заявив, що будуть і інші рішення протягом сьогоднішнього дня.

Вчора, 2 липня віце-прем'єр В'ячеслав Кириленко повідомив, що СБУ і прикордонники не впустили сімох музикантів за 2 тижні.

Кількох російських музикантів, які виступали в анексованому Криму, чекали в Києві організатори музичного фестивалю Atlas Weekend. Серед них - Найк Борзов і четверо членів його групи, а також соліст групи "Дельфін" Андрій Лисіков. А в Одесу прямувала співачка Б'янка, якій також заборонили в'їзд в Україну.

Нагадаємо, СБУ заборонила в'їзд в Україну екс-музиканту "Агати Крісті" Вадиму Самойлову.