Гройсман сподівається на прийняття пенсійної реформи наступного тижня

Вівторок, 04 липня 2017 00:00 - Новини
Гройсман сподівається на прийняття пенсійної реформи наступного тижня
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман сподівається, що Верховна Рада розгляне і прийме на наступному пленарному тижні законопроект про пенсійну реформу, - про це він заявив сьогодні на засіданні уряду.

"Зараз ми стоїмо на порозі останнього пленарного тижня цієї сесії. Ми дуже розраховуємо на те, що і питання пенсійної реформи, яку очікують 9 млн пенсіонерів і яка дасть їм можливість, 9 млн українських пенсіонерів з 12 млн, отримати підвищення пенсій з 1 жовтня, що ця реформа буде розглянута парламентом та підтримана", - зазначив він.

Гройсман нагадав, що це те завдання, яке повинні виконати спільними зусиллями парламент, президент і уряд, - повідомляє 112 Україна.

Раніше Кабінет міністрів підтримав низку законопроектів, прийняття яких дозволять підняти пенсійні виплати громадянам 21 червня. В цей же день їх направили на розгляд Верховної Ради.

Президент Петро Порошенко доручив Кабміну восени підвищити пенсії і скасувати їх оподаткування. Проект пенсійної реформи Кабмін схвалив 17 травня, його презентував прем'єр Володимир Гройсман. Пізніше документ розглянула Нацрада реформ.