Працівники Нацполіції вилучили наркотиків на 2 мільйони гривень

Середа, 05 липня 2017 00:00 - Новини
Працівники Нацполіції вилучили наркотиків на 2 мільйони гривень
Упродовж тижня оперативники вилучили понад 36 кілограмів наркотиків. Вартість вилучених наркотиків за цінами «чорного ринку» становить понад 2 мільйонів гривень. Крім того, правоохоронці викрили та затримали близько 20 порушників, з них - 12 наркозбувачів.

36 кг наркотичних засобів і 489 г психотропних речовин вилучили з незаконного обігу оперативні працівники Національної поліції упродовж минулого тижня, - повідомляють на сайті МВС.

Так, на  Одещині оперативники затримали трьох «закладчиків». Безпосередньо у наркоділків та в їхній «схованці» поліцейські вилучили понад 600 пакунків з 210 г психоактивних речовин. Вже встановлено, що  наркотики завозилися із сусіднього регіону та призначалися для подальшого збуту шляхом «закладок».

pm556image002

Стосовно правопорушників відкрито кримінальне провадження за збут психотропних речовин у великих розмірах (ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України).

Вартість вилученого за цінами «чорного» наркоринку становить 180 тисяч гривень.

На Дніпропетровщині звернення небайдужого громадянина дозволило виявити плантацію снотворного маку в кількості понад 5 тисяч рослин. Наркоділянка належить місцевому жителю, який наразі перебуває під вартою за причетність до грабежу. Усі головки маку мають надрізи для збирання опійного молочка.

За вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за незаконне вирощування маку снотворного (ст. 310 Кримінального кодексу України). Досудове розслідування триває.

pm676image004

Крім того, на Дніпропетровщині поліцейські  встановили факт порушення правил зберігання та обліку наркотичних засобів в одній із місцевих лікарень. Стосовно медичної сестри одного з наркологічних кабінетів розпочато  кримінальне провадження за  ст. 320 Кримінального кодексу  України.

У ході санкціонованих обшуків у приміщенні закладу та у клієнтів правопорушниці поліцейські вилучили 5270 необлікованих одиниць «Метадону» різного  дозування. Також правоохоронці виявили  49 одиниць лікарського препарату «Метафін», до складу якого також входить синтетичний опіоїд «метадон».

Вартість вилученого за цінами злочинного наркоринку становить близько 200 тисяч гривень.

Медпрацівниці оголошено про підозру, за результатами експертизи буде вирішено питання про обрання їй запобіжного заходу.