Сина відомого кримінального авторитета витурять з України

Середа, 05 липня 2017 00:00 - Новини
Сина відомого кримінального авторитета витурять з України
Головним управлінням Державної міграційної служби України в Одеській області було прийнято рішення застосувати адмінарешт відносно сина одного зі «злодіїв в законі».

Молодик порушив правила перебування на території України та не залишив її межі до зазначеного строку. Оперативники внутрішньої безпеки Національної поліції України спільно з працівниками ДМС України доставили правопорушника до пункту тимчасового перебування іноземців, не зважаючи на перешкоджання з боку адвокатів фігуранта.

До Одеського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України надійшла інформація щодо 32-річного уродженця Грузії. Чоловік незаконно перебував на території України. Уродженець Сухумі є сином так званого «смотрящого за Україною», відомого в кримінальному колі на прізвиська «Антік» та «Дід».

Сам «злодій в законі», якому підконтрольні контрабандні потоки, кишенькові злодії та «барсеточники», був видворений з України ще у 2005 році. В цей час інтереси батька у кримінальному світі та бізнесі Одеського регіону представляв його син, неодноразово сам беручи участь у вчиненні певних злочинів. Наприкінці 2016 року «авторитет» повернувся до України, однак залишив за сином ті ж «повноваження».

Напочатку червня 2017 року Державна міграційна служба України отримала лист-відповідь від МВС Грузії про те, що 32-річний чоловік є їхнім громадянином та має відповідний паспорт. А ось паспорт України та закордонний паспорт, які використовував син «злодія в законі», отриманні ним незаконно. Тож міграційною службою України ці документи були анульовано, - повідомляють на сайті МВС.

Сам іноземець був доставлений оперативниками Одеського УДВБ НПУ та УСБУ до ГУ ДМС України в Одеській області для складання документів про примусове видворення та зобов'язання покинути межі України до кінця червня 2017 року. Примірник рішення було вручено фігурантові особисто.

Зважаючи на те, що чоловік не виконав вимоги у встановлений законодавством термін, міграційною службою було подано клопотання до суду про його примусове видворення. Однак на засіданні іноземець разом зі своїми представниками захисту не стали чекати на рішення суду і спробували втекти. На заваді їм стали оперативники Одеського управління внутрішньої безпеки Національної поліції України та працівники міграційної служби.

На місці події на фігуранта було складено протокол за ст.203 та ч.2 ст. 263 КУпАП та застосовано адміністративний арешт строком на три доби з подальшим доставленням для відбування арешту у приймальнику для іноземців, що знаходиться на території Чернігова.

Діям правоохоронців намагалися завадити адвокати затриманого. Вони перегородили шлях автомобілю, де знаходився фігурант, та кинулися з кулаками на працівників поліції і міграційної служби.

За цим фактом Київським відділом поліції Одеси відомості було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.

На теперішній час іноземець перебуває у Чернігівському пункті тимчасового перебування іноземців, чекаючи на видворення з території України.