В Києві створять сучасні центри переробки відходів

Четвер, 06 липня 2017 00:00 - Новини
В Києві створять сучасні центри переробки відходів
У Києві планують створити нові Центри поводження з відходами, де буде передбачене сортування побутових відходів з максимальним відбором ресурсоцінних компонентів - скла, пластику, металу та паперу, так званого умовного палива, - про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв, повідомляє КМДА.

"Ми почали протиаварійні заходи на полігоні номер 5, розробляємо проект його подальшої рекультивації, паралельно вивчили найбільш реальні для нас технології переробки сміття і вже намітили можливі локації майбутнього будівництва. Також міська влада вважає необхідним створити прозору систему адміністрування сфери поводження з ТПВ, яка передбачала б повний контроль з боку територіальної громади міста Києва за обсягами утворення та рухом відходів. Це унеможливить порушення й намагання вивезення сміття на стихійні звалища", - сказав Пантелеєв.

Він також зазначив, що в майбутньому буде проведена реконструкція сміттєспалювального заводу "Енергія" із створенням сучасної системи газоочищення та побудова 5 сучасних сміттєпереробних підприємств, потужністю від 350 тис т/рік до 450 тис. т/рік.