Опитування EUAM показало, що українці довіряють Нацполіції

П'ятниця, 07 липня 2017 00:00 - Новини
Опитування EUAM показало, що українці довіряють Нацполіції
Арсен Аваков під час церемонії нагородження державними нагородами працівників кількох правоохоронних відомств повідомив, що згідно проведеному соціологічному дослідженню харківській поліції довіряють 62% людей.

У заході взяли участь керівники Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції і Національної гвардії, Державної міграційної служби, представники підрозділів цих відомств, - про це повідомляють на сайті МВС.

Глава МВС нагадав, що відомство є найчисельнішим за кількістю працівників та налічує більше 350 тисяч осіб.
За словами глави Національної поліції України Сергія Князєва, за статистикою кожен сотий громадянин працює в тому чи іншому центральному органі виконавчої влади, чия діяльність координується і спрямовується міністром внутрішніх справ.

Арсен Аваков зазначив, що згідно з даними останнього соціологічного дослідження, проведеного EUAM на території Харківської області, поліції довіряють 62 відсотки опитаних. Зокрема, 20% респондентів довіряють поліцейським повністю, ще 40% – практично довіряють.

deitd5bxkaa u3u

«Це те, до чого ми йдемо. Це те, що створюється вашою роботою. На кожного працівника МВС покладена велика відповідальність за тих, хто б'ється в чергах за паспортами в міграційній службі, і тих, хто чує вистріли на передовій. І я хочу, щоб кожен з вас це розумів», – наголосив міністр внутрішніх справ України, звернувшись до нагороджених.

У свою чергу, перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий додав, що на міністерство покладається великий обсяг роботи, але, при цьому, немає такого завдання, з яким би воно не впоралося.

«На всі виклики, ми гідно реагуємо та виконуємо свою роботу. Завдяки вам проводяться реформи, навіть в той час, коли наші бійці боронять кордони країни. Ви –  ті люди, які творять історію МВС», – повідомив він.

Глава МВС вручив державні нагороди і відомчі відзнаки працівникам поліції, Національної гвардії, Державної міграційної служби, а також представникам підрозділів Міністерства внутрішніх справ.