Постраждалим від вибуху в Голосіївському районі надали тимчасове житло

Понеділок, 10 липня 2017 00:00 - Новини
Постраждалим від вибуху в Голосіївському районі надали тимчасове житло
23 особи, що постраждали внаслідок вибуху, який стався вчора у Голосіївському районі, оселилися в тимчасовому житлі, наданому КМДА, - про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Спасибко.

Внаслідок надзвичайної ситуації загинула одна жінка.

«Станом на 9:00 9 липня, 23-х мешканців відселено з будинку в гуртожиток Подільського району на вул. Оболонська, 34. Житло, яке отримали постраждалі, обладнане необхідною технікою, є посуд, постільна білизна, рушники. Наразі місто має маневрений фонд житла, який дає можливість розселяти людей в аварійних ситуаціях та з аварійного житла», – розповів Олександр Спасибко.

В загальному у будинку зареєстровано 64 особи.

Нагадаємо, вчора у Києві о 13:35  стався вибух у житловому будинку поблизу станції метро «Голосіївська». За попередньою інформацією правоохоронних органів, у будівлі вибухнув газ. Причини виникнення події з’ясовуються.

За фактом даної події планується проведення виїзного засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА щодо встановлення причин вибуху та визначення придатності будинку для подальшої експлуатації чи відселення мешканців будинку.