Росія погрожує заходами через нові правила в’їзду громадян РФ до України

Вівторок, 11 липня 2017 00:00 - Новини
Росія погрожує заходами через нові правила в’їзду громадян РФ до України
Росія вживатиме заходів у відповідь на посилення правил в'їзду до України, "яке можна вважати візовим режимом", - про це заявив у понеділок перший заступник голови комітету Ради федерації з оборони й безпеки Франц Клинцевич, передає "РІА Новости".

"Введення системи попередньої електронної реєстрації для громадян Росії, які в'їжджають до України, або так званого біометричного контролю – це, по суті справи, встановлення візового режиму між нашими країнами, і його "упаковка" принципового значення не має", - вважає Клинцевич. Він наголосив, що, судячи з останніх заяв, Київ вже зважився на введення подібних заходів, а тому їхній "обов'язок попередити - кроки у відповідь обов'язково будуть". "Про це дуже непросто говорити, але вони певною мірою можуть торкнутися чотирьох мільйонів українців, які працюють у Росії", - зазначив російський парламентарій. "Про це дуже непросто говорити, але вони певною мірою можуть торкнутися чотирьох мільйонів українців, які працюють у Росії", - зазначив російський парламентарій.

Клинцевич не відкидає, що когось з них "доведеться ввічливо попросити залишити РФ". "Росія повинна насамперед відстоювати інтереси своїх громадян", — додав законодавець РФ.

Як заявив 10 липня секретар РНБО Олександр Турчинов, від росіян будуть вимагати попередньої реєстрації під час поїздок до України.