Польський музикант Прузовський Артур: новий сингл ONUKA трощить європейські шаблони

Вівторок, 11 липня 2017 00:00 - Новини
Польський музикант Прузовський Артур: новий сингл ONUKA трощить європейські шаблони
Європейська Польща помітила зірку раніше ніж українська аудиторія. Драйвові клубні треки в основі яких, здавалося б, несумісні музичні пласти - народна і електронна музика, та ще й народні інструменти.

Польський музикант Прузовський Артур, що брав участь в організації багатьох європейських фестивалів в інтерв'ю радіо PolskaStacja назвав творчість українського electro-folk проекту ONUKA ризикованим експериментом, що увінчався успіхом, а новий сингл VSESVIT - показником того, наскільки сильно еволюціонувала українська музика за кілька років. На думку музиканта, у нового альбому є всі шанси стати успішним не тільки в Україні, а й на світовому рівні.

«Дуже раджу всім послухати те, як Ната і решта учасників групи рвуть на шматки шаблони - вже вкотре. Етнічні і народні мотиви в міксі з електронною музикою - вони поєднали несумісне. Так подібні експерименти були і є, але настільки вдалих я не пам'ятаю. Це ще раз підкреслює формат і рівень даного колективу. ONUKA - це не просто «українські пісні» в сучасній обробці, - це новий авторський формат! "

«Унікальний стиль і свіжі ідеї створюють тренди і бренди. Людей мистецтва і особливо музикантів це теж стосується. Той, хто робить актуальні унікальні речі, не вигадуючи колесо, визнається в усьому світі, а не тільки у себе на Батьківщині. І ONUKA вже зробила свою заявку. Після її виступу на Євробаченні-2017 їх міні-альбом VIDLIK потрапив на перші місця західноєвропейських чартів музичних стрімінг-сервісів і досі утримує свої позиції "- додав Прузовський.

До речі, Польща відкрила для себе ONUKY ще в 2016 під час проведення Днів культури України в Гданську. Вже тоді вона була визнаним хедлайнером.

Цього року ONUKA відвідала «Польщу Х»  вже великою і визнаною зіркою. Її концерт після Євробачення в рамках 10-го Фестивалю культури «Українська Весна» відвідав Почесний консул України в Познані Вітольд Горовський.

А в липні її чекають з черговим концертом в Катовіце.