Українські силовики розслідують транскордонні злочини

Середа, 12 липня 2017 00:00 - Новини
Українські силовики розслідують транскордонні злочини
Міністр внутрішніх справ України під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним послом Азербайджану в Україні Азером Худієвим заявив що українські силовики успішно розслідують злочини вчинені проти азербайджанських бізнес-компаній.

«Українські силовики роблять все можливе аби розслідувати злочини, вчинені проти азербайджанських бізнес-компаній. Більше того, досить часто їм вдається попередити такі злочинні дії», - заявив міністр.

19893696 1780220005327790 683059441 o

Арсен Аваков поінформував Посла про хід розслідування кримінальних проваджень вчинених відносно азербайджанських компаній та надав статистику вчинення таких злочинів та динаміку їх розкриття, - повідомляють на сайті МВС.

У свою чергу Азер Худієв зазначив, що уряд Азербайджанської Республіки високо цінує ті реформи, які проходять в системі МВС. Посол висловив сподівання, що міністерство і надалі буде приділяти значну увагу транскордонним злочинам.

«У злочинів немає національності чи віросповідання, і тільки разом ми зможемо досягнути успіху у боротьбі з транскордонною організованою злочинністю», - підкреслив Азер Худієв.

Під час зустрічі сторони обговорили майбутні двосторонні візити для ознайомлення з останніми досягненнями та станом впровадження реформ.