Ольга Богомолець потрапила до лікарні через перевтому

П'ятниця, 14 липня 2017 00:00 - Новини
Ольга Богомолець потрапила до лікарні через перевтому
Вчора журналістка знайшла Ольгу Богомолець знеприномленою у туалеті Ради.

За декілька хвилин до того, як Богомолець покинула залу ВРУ, голова Самопомочі у парламенті Березюк заявив, що його фракцію шантажують. В обмін на голоси його Самопомочі за законопроект про зміни у роботі Конституційного суду, нардеп Богомолець, як голова профільного комітету з питань охорони здоров’я нібито підпише позитивне рішення за медичний законопроект 6327 та допустить його на голосування, - повідомляє МедПросвіта.

Відомо, що у Богомолець була словесна перепалка з Уляною Супрун. Остання намагалася вибити відповідь з нардепа стосовно заблокованої реформи.

Прямо з Верховної Ради її забрала «швидка». Це був мікроавтобус PEUGEOT Boxer білого кольору 2008 року випуску. Номерний знак АА 4508 ВС. Він належить до ТОВ «Клініка «Альфа-Медіка», яку пов’язують з Борисом Тодуровим.

Ввечері депутат заявила, що її стан нормалізувався.

«Дякую всім друзям, хто переживає про мене - і тим, хто написав, і тим, хто подзвонив, і тим, хто приїхав. Три робочі безсонні ночі далися взнаки - втратила свідомість в парламенті... Вже почуваюсь значно краще, але додому лікарі, нажаль, не відпустили. Впевнена, що скоро буду в робочій формі і разом з вами продовжу роботу над зміною нашоі країни і реформуванням системи охорони здоров'я!» - написала Богомолець у Facebook.