Активісти судитимуться з "кришувателями" бізнесу

Середа, 29 серпня 2018 17:24 - Новини
Активісти судитимуться з "кришувателями" бізнесу
В середу, 29 серпня, голова громадські організації Всеукраїнська народна рада Анатолій Будник разом з активістами прийшли до головного управління МВС України з заявою на начальника управління Нацполіції Голосіївського району щодо його бездіяльності і зловживання ним службовим становищем.

Активісти звинувачують останнього в "кришуванні" власниці "Ювелірного дому Zarina" Наталії Колодницької (Нетовкіної у дівоцтві). За словами Будника, ще 23 серпня вони відносили в це управління заяву про злочин щодо Нетовкіної, проте, досі відомості про злочин досі не були внесені в державний реєстр.

Заява стосується спроби рейдерського захоплення Нетовкіної кооперативу Грінфілд, однією з засновниць якого вона є. Крім того, за словами активістів, Нетовкіна переховує на "Грінфілді" людей, які перебувають у розшуку. Також активісти звинувачують Нетовкіну в торгівлі дітьми.

&

Як заявляє Будник, посилаючись на слова самої ж Нетовкіної, вона дала хабар начальнику Голосіївської поліції в розмірі 60 тисяч доларів, тож "закону не боїться".

До МВС активісти прийшли вимагати внесення злочину до реєстру і спілкування з керівництвом.

photo 2018 08 29 10 22 05

В управлінні Нацполіції активістам заявили, що справа перебуває у голови Сергія Князєва та пообіцяли посприяти її розгляду.

Та активісти лишись незадоволеними і планують звертатись до суду, щоб справа була зареєстрована в судовому порядку.