Стартував фінал конкурсу «Неймовірні села України – 2017»

Вівторок, 18 липня 2017 00:00 - Новини
Стартував фінал конкурсу «Неймовірні села України – 2017»
На Житомирщині селище Червоне Андрушівського району ввійшло у фінал Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2017» та за кількістю онлайн-голосів займає друге місце. Про це повідомили у прес-службі Житомирської облдержадміністрації, передає УНІАН.

Як зазначається у повідомленні, голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич вже проголосував за «найсолодше селище України» та закликає жителів області підтримати населений пункт.

«Прошу всіх підтримати громаду селища на Всеукраїнському конкурсі «Неймовірні села України 2017». Червоне – селище з «солодкою» історією про розсипані вулицями цукерки, замком родини цукрових магнатів Терещенків, озером-серцем, однією із трьох у світі скульптурних композицій «Три грації», а головне – з величезними перспективами. Адже є центром об'єднаної територіальної громади», – зазначив Гундич.

Детальніше про умови голосування за селище Червоне можна дізнатися на сайті Житомирської ОДА. Онлайн-голосування триватиме на сайті AgroPortal до 16 серпня включно. Влада області закликала громадян підтримати Червоне та запросити друзів до голосування.

0ed84f2 ua. zherelo foto agroportal

Фінал Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2017» стартував 16 липня. Паралельно з онлайн-голосуванням кожен член експертної ради оцінюватиме села-конкурсанти.

Під час підрахунку результатів бали онлайн-голосування та оцінки експертної ради буде зведено до єдиної 50-бальної шкали. Відповідно, максимальний бал для кожного села-конкурсанта за результатами онлайн-голосування — 50, експертної ради — 50. Максимальний бал — 100.

З 16 по 23 серпня редакція AgroPortal.ua зведе воєдино всі оцінки та 24 серпня на сайті AgroPortal.ua буде оголошено переможців, дату і місце нагородження.