Європейський парламент прийняв рішення на користь автономної торгівлі в Україні

Вівторок, 18 липня 2017 00:00 - Новини
Європейський парламент прийняв рішення на користь автономної торгівлі в Україні
17 липня 2017 р. Рада Європи прийняла ряд тимчасових заходів автономної торгівлі на користь України. Ці заходи мають набувати чинності до кінця вересня і будуть застосовуватися протягом трьох років.

"За сьогоднішнім рішенням ми дозволяємо експортувати більше українських товарів до ЄС. Наш обов'язок - підтримати Україну та зміцнити наші економічні та політичні зв'язки, навіть в умовах триваючого конфлікту на своїй землі », - повідомляють на сайті Council of the EU.

Пропозиція спрямована на покращення доступу українських експортерів до ринку ЄС, зважаючи на складну економічну ситуацію та зусилля економічних реформ, що здійснюються Україною.

Це додається до положень про торгівлю, які вже були введені в рамках Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, які були тимчасово застосовані з 1 січня 2016 року і які офіційно набирають чинності 1 вересня 2017 року.

Це рішення є останнім кроком, необхідним для офіційного прийняття регулювання.

Європейський парламент прийняв рішення 4 липня. Воно повиннно бути опублікованим і набрати чинності незабаром після підписання співзаконодавцями під час пленарного засідання ЄП у вересні.