Прокуратура Київської області попередила незаконну забудову площею 12 гектарів

Вівторок, 18 липня 2017 00:00 - Новини
Прокуратура Київської області попередила незаконну забудову площею 12 гектарів
Прокуратура Київської області попередила незаконну забудову лісів загальною площею понад 12 га у Києво-Святошинському районі.

Таким чином прокуратура області домоглася задоволення позову щодо повернення державі земельної ділянки лісогосподарського призначення площею 12,81 га вартістю понад 3,5 млн грн, що знаходиться у с. Гореничі Києво-Святошинського району, яка за підробленими державними актами на право власності незаконно вибула з володіння держави, - повідомляють на сайті Генпрокуратури.

Задовольняючи позов, суд взяв до уваги обґрунтовані доводи прокурора та долучені до матеріалів справи планово-картографічні матеріали лісовпорядкування, які свідчать, що спірна земельна ділянка відноситься до земель лісогосподарського призначення.  Рішення уповноваженого органу державної влади про вилучення цих земель з державної власності та зміна їх цільового призначення для будівництва та обслуговування інших будівель не приймались, погодження на вилучення держлісгосп, як землекористувач, не надавав.  Крім цього, встановлено, що набуття права власності на вказані землі здійснено громадянином на підставі підроблених державних актів на право власності на земельні ділянки. Також за вказаними фактами внесено відомості до ЄРДР. Хід досудового розслідування взято на контроль.