Нацполіція готується до запобігання новим кібератакам

Четвер, 20 липня 2017 00:00 - Новини
Нацполіція готується до запобігання новим кібератакам
Правоохоронні органи інтенсивно готуються до запобігання можливим новим кібератакам хакерів проти України, - про це заявив глава Департаменту кіберполіції Сергій Демедюк, повідомляє прес-центр Нацполіціі.

Читайте також: Україна отримала обладнання для протидії кіберзагрозам

 

"Ми повинні бути готові до нових кібератак", - заявив Демидюк.

Говорячи про отриману від Британії і ОБСЄ спеціалізовану техніку, він зазначив, що країна отримала спеціальний софт, що дозволяє віддалено отримувати інформацію з тих джерел, які не доступні звичайним громадянам, в тому числі перехопити певний трафік.

"Все це допомагає запобігати кіберзлочинам в нашій державі", - підкреслив глава Департаменту кіберполіції.

Правоохоронцям також надали техніку, яка дає можливість взаємодіяти з міжнародними партнерами, а також передавати великі обсяги інформації в режимі "реального часу" для оперативного аналізу кіберзагроз, які можуть виникнути.

"Ми заздалегідь прогнозуємо і будемо застерігати і надавати свої рекомендації, яким чином запобігти майбутнім кіберзагрозам", - зазначив Демедюк.

Зазначимо, що в рамках проекту «Розбудова спроможностей кіберполіції», представники Координації проектів ОБСЄ в Україні передали підрозділам кіберполіції Національної поліції України 194 одиниці спеціалізованої техніки.