У Києві побудують ще дві гілки метро (Карта проекту)

Четвер, 20 липня 2017 00:00 - Новини
У Києві побудують ще дві гілки метро (Карта проекту)
Проект нового Генплану Києва передбачає будівництво двох нових гілок метрополітену. Таким чином, загалом у столиці буде п'ять ліній метро.

Читайте також: В столиці планують побудувати нову лінію метро

У першу чергу, йдеться про будівництво Подільсько-Вигурівської лінії метро від шляхопроводу в Жулянах до вулиці Пухівської на Троєщині, де збираються побудувати електродепо й нову автостанцію, йдеться на Facebook-сторінці "Типичный Киев", - передає УНІАН.

1500555407 6485

Так, перша черга будівництва розрахована на найближчі сім років. Вона включає у себе ділянку від вулиці Глибочицької (з пересадкою на станції "Лук'янівська") до Подолу (з пересадкою на станції "Тараса Шевченка").

Далі метро протягнуть до зупинки міської електрички "Троєщина" і по проспекту Маяковського. Друга черга передбачає продовження гілки метро через центр міста у південно-західному напрямку: проспект Перемоги, Севастопольська площа, селище Жуляни.

Також у проекті Генплану згадується й п'ята лінія метрополітену. Її траса остаточно буде визначена при складанні техніко-економічного обґрунтування проекту. Попередньо, вона повинна буде з'єднати площу Шевченка і Дарницький залізничний вокзал й пройти під центральною частиною міста.

Відомо, що Київський метрополітен на сьогодні представлений трьома гілками — Сирецько-Печерською, Святошинсько-Броварською і Куренівсько-Червоноармійською. Усього налічується 52 станції.