Директора Львівського бронетанкового заводу відсторонили від роботи

П'ятниця, 21 липня 2017 00:00 - Новини
Директора Львівського бронетанкового заводу відсторонили від роботи
Солом’янський районний суд міста Києва до 13 вересня відсторонив від посади директора Львівського бронетанкового заводу Романа Тимківа за вимогою детективів Національного антикорупційного бюро України та прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

 

Читайте також: Мера Вишгорода судитимуть за вимагання грошей у забудовника

Посадовця підозрюють у вчиненні злочину, передбаченого ч.5 ст. 191 КК України («Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем»).  Про підозру йому було повідомлено у рамках розслідування кримінального провадження за фактом розтрати коштів у процесі закупівлі двигунів для потреб Збройних Сил України. Крім директора ЛБТЗ у причетності до корупційної схеми підозрюються ще 4 особи, - повідомляють на сайті НАБУ.

З огляду на суспільний резонанс, який викликало розслідування за зазначеними фактами, НАБУ та САП публікують наочну схему розтрати.

Як було встановлено досудовим розслідуванням, ДП «ЛБТЗ» виграв конкурсні торги на поставку Центральному бронетанковому управлінню Збройних Сил України (ЦБТУ ЗСУ) нових двигунів В-46-6. За документами, ЛБТЗ придбав у ТОВ «Булет Лайн» і поставив ЦБТУ ЗСУ 40 двигунів, за що отримав оплату у розмірі 28 млн 560 тис. грн.

20108480 1960347370877606 5853624892661680270 n

Зазначимо, що 2 роки тому керівництво держконцерну "Укроборонпром" прийняло рішення змінити тодішнього керівника ДП "Львівський бронетанковий завод" Олександра Остапця через невиконання виробничих планів на підприємстві. Олександр Остапець був звільнений із займаної посади за "зрив виробничих графіків", а саме - затримку у налагодженні повноцінного серійного виробництва бронемашин "Дозор-Б".