Українці зобразили «ґендерну рівність» у коміксах

П'ятниця, 21 липня 2017 00:00 - Новини
Українці  зобразили «ґендерну рівність» у коміксах
Відбулося оголошення результатів творчого конкурсу «Зобрази ґендерну рівність», що був організований ООН Жінки та делегацією ЄС в Україні і завершився 1 лютого поточного року.

Читайте також: Мобільні групи «ПОЛІНА» протидіють домашньому насильству

«Розширення можливостей жінок у всіх сферах, не тільки в органах правопорядку, приносить велику користь суспільству. Ґендерна рівність буде можлива тільки за умови об’єднання зусиль, досвіду та інновацій в нашій роботі з громадським суспільством і суспільством загалом, як у цьому проекті», - підкреслила Анастасія Дєєва.

20248088 356219151461510 2419307077650964038 o

У церемонії нагородження взяли участь - Беренд де Гроот, Керівник Програм співробітництва Представництва Європейського Союзу в Україні, Аксана Філіпішина, Представниця Уповноваженого з питань дотримання прав дитини, недискримінації та гендерної рівності, Валентина Коляда, начальник відділу сприяння розвитку молоді та утвердження здорового способу життя Міністерства молоді та спорту, та представники Програми розвитку ООН та структури ООН Жінки в Україні.

В рамках конкурсу коміксів «Зобрази ґендерну рівність» молоді люди від 18 до 30 років думали над питаннями ґендерної рівності в Україні та візуалізували своє розуміння прав жінок та ґендерної рівності за допомогою коміксів.

Web poster Ukrainian

Комікси, які перемогли у конкурсі, зображують стереотипи і традиційні ролі чоловіків та жінок в українському суспільстві, рівний розподіл обов’язків з догляду за дітьми та домашньої праці, сексуальні домагання та перешкоди на шляху до успішної кар’єри для жінок. Під час заходу також проходила виставка коміксів-переможців.