Дональд Трамп виступив «за» введення санкцій проти Росії

Понеділок, 24 липня 2017 00:00 - Новини
Дональд Трамп виступив «за» введення санкцій проти Росії
Президент США Дональд Трамп підтримає законопроект щодо введення нових санкцій проти Росії. Про це у неділю заявила прес-секретар Білого дому Сара Сандерс у програмі «This Week» з Джорджем Стефанопулосом, передає ABC News.

«Адміністрація підтримує існуючу жорстку позицію щодо Росії, зокрема, запровадження цих санкцій», - заявила Сандерс.

 «Початковий текст законопроекту був погано прописаний, але ми змогли попрацювати з Палатою представників та Сенатом  і адміністрація задоволена можливістю це робити і внести ті зміни, які були необхідними, і ми підтримуємо нинішній законопроект», – додала Сандерс.

При цьому, не уточнюється, які саме зміни до законопроекту були внесені адміністрацією Трампа. 15 червня Сенат США затвердив нові санкції проти Росії, поєднавши їх з санкціями проти Ірану в одному законодавчому акті. Законопроект містив положення про те, що президент не зможе скасувати або пом'якшити санкції проти Москви і Тегерана без схвалення Конгресу.

 Це тоді викликало невдоволення з боку Білого дому і небажання підтримувати проголосований у Сенаті документ, після чого почалися дискусії щодо корегування тексту законопроекту. Щоб нові санкції набули чинності, їх повинні підтримати в Палаті представників, а також законопроект повинен підписати президент США. Президент США Дональд Трамп підтримає законопроект щодо введення нових санкцій проти Росії. Про це у неділю заявила прес-секретар Білого дому Сара Сандерс у програмі «This Week» з Джорджем Стефанопулосом, передає ABC News.

«Адміністрація підтримує існуючу жорстку позицію щодо Росії, зокрема, запровадження цих санкцій», - заявила Сандерс. «Початковий текст законопроекту був погано прописаний, але ми змогли попрацювати з Палатою представників та Сенатом  і адміністрація задоволена можливістю це робити і внести ті зміни, які були необхідними, і ми підтримуємо нинішній законопроект», – додала Сандерс.