Металурги протестують через тарифні нововведення

Вівторок, 25 липня 2017 00:00 - Новини
Металурги протестують через тарифні нововведення
Українські металурги виступили проти ініційованих Мінінфраструктури змін до Збірника тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом у межах країни. Учасники ринку стверджують, що нововведення призведе до подорожчання вантажоперевезень і зростання корупції в галузі.

Читайте також: На Луганщині шахтарі страйкують через невиплату зарплат

10 липня було опубліковано проект наказу міністерства, яким, зокрема, передбачається включення до найменування видів перевезень, робіт і послуг, які виконуються залізничним транспортом за вільними (договірними) тарифами, плати за використання власного вагона ПАТ "Укрзалізниця", наданого для перевезення вантажу в межах України, пише Центр транспортних стратегій.

У Федерації металургів України, Металургпромі та Української асоціації виробників феросплавів та іншої електрометалургійної продукції заявили, що таке рішення вкрай негативно вплине на стан вітчизняної економіки, оскільки гарантовано призведе до нерегульованого зростання загальної вартості вантажних перевезень для більшості галузей промисловості, а також до значного зростання корупційних ризиків.

Представники об'єднань висловили свою позицію у зверненнях до віце-прем'єра Степана Кубіва, міністра інфраструктури України Володимира Омеляна, голови ПАТ УЗ Войцеха Балчуна, керівництва Антимонопольного комітету та ін.

Металурги звернули увагу чиновників на те, що досі не вирішено проблему корупції та відсутності прозорості в питанні розподілу між вантажовідправниками парку напіввагонів, переданих з інвентарного парку філіям ПАТ УЗ – вагоноремонтним заводам УЗ, що перебувають під управлінням філії Центру транспортної логістики УЗ.

Зазначається, що забезпечення одних приватних вантажовласників парком піввагонів УЗ не досягає 10%, тоді як інші забезпечені цим ресурсом на понад 90%. У таких умовах надання повноважень ПАТ "Укрзалізниця" щодо вільного ціноутворення, очевидно, лише поглибить наявну проблему у сфері залізничних перевезень, йдеться у зверненні.

Крім того, металурги зазначають, що наразі функція управління вагонами УЗ не є фінансово і організаційно відокремленою, оскільки Центр транспортної логістики, який де-факто керує вищезазначеними вагонами, виконує низку інших специфічних функцій, які виходять за межі функціоналу будь-якого приватного оператора рухомого складу.

"Надання повноважень щодо вільного ціноутворення, в умовах наявності вищезазначених важелів впливу на всіх вантажовідправників та інших операторів рухомого складу, може призвести до значного збільшення ризику зловживань з боку працівників УЗ, що послабить конкурентні позиції приватних операторів і призведе до збільшення прямих, а також неявних втрат вантажовласників", - зазначили автори звернення.

Також звертається увага на те, що через відсутність організаційно і фінансово виділеного в структурі ПАТ "Укрзалізниця" оператора рухомого складу фінансування програм за змістом/розширення парку піввагонів відбувається за рахунок інфраструктурної складової тарифу, що не представляється можливим для жодного іншого учасника ринку. Таким чином, можливість УЗ фінансувати програми з підтримки/розширення парку піввагонів за рахунок інфраструктурної складової разом з лібералізацією вагонної складової призведе до дискримінації як вантажовласників (які змушені будуть двічі платити за вагони: один раз у вигляді інфраструктурної складової, вдруге - у вигляді лібералізованої вагонної складової), так і інших власників/операторів рухомого складу, які не зможуть використовувати такий інструмент фінансування своїх витрат, а отже, будуть менш конкурентоспроможними на ринку вантажних перевезень.

У зв'язку з вищезазначеними обставинами металурги закликали зняти цей проект наказу з розгляду до ретельного його вивчення Антимонопольним комітетом України.