Учні Малої академії наук винайшли новітній міношукач

Середа, 26 липня 2017 00:00 - Новини
Учні Малої академії наук винайшли новітній міношукач
МАНівці презентували винаходи, що допоможуть шукати міни та заряджати телефон від Сонця. Упродовж 10-19 липня літній табір Дитячих студій МАН перетворився на стартап-інкубатор, а його учасники – на бізнесменів-початківців, - повідомляють на сайті Міносвіти за інформацією НЦ МАН.

Приміром, модель безпілотного потягу «SpeedTrain», що їздить по дорозі та працює на електриці, розробила команда «EWO». Учні розглядають SpeedTrain не тільки як іграшку, а і як комфортабельний громадський транспорт у майбутньому.

Компактну портативну зарядку, яка заряджає мобільний телефон від Сонця, запропонувала команда «Gelios». Розробники стверджують, що їхній пристрій буде корисним для людей, які люблять активний відпочинок, адже «GeliosPhone» повертається за Сонцем і кріпиться у будь-якому місці.

man 24.07.2017.9cc9b7bf3438cab9d2b18d210cc1e81a13176

Спосіб швидкого та цікавого вивчення хімії показала команда «Mendeleev&Co» -  учні створили настільну гру, що складається з ігрового поля, карток з перешкодами та хімічними елементами тощо.

Розв’язати проблему поранення мінами допоможе винахід MineFinder. Пристрій знаходитиме міни і здатен пройти площу 180 м². Робота планують протестувати і на військовому полігоні, а також оснатити функцією встановлення маячків на міни.

Автоматичну систему поливу презентувала команда «WireHose». Система обладнана датчиком вологості, який при зануренні у ґрунт показує, чи треба поливати його. Також у систему вмонтовано таймер, за допомогою якого можна налаштувати тривалість поливу.