Третя частина населення України готова емігрувати

Середа, 26 липня 2017 00:00 - Новини
Третя частина населення України готова емігрувати
Третина жителів України (33%) при нагоді готові назавжди покинути Україну і переїхати в іншу країну на постійне місце проживання. Про це свідчать дані соціологічного опитування компанії Research & Branding Group.

При цьому не готові до такого кроку більше половини жителів країни (56%). Водночас 11% українців не змогли визначитися з відповіддю.

"Найбільш сильні емігрантські настрої серед молоді до 30 років: 53% представників цієї вікової категорії готові покинути країну, а найменш проявлені – серед представників старшого покоління "кому за 60-т" (11%). Серед "тридцятирічних" готові емігрувати 48%, серед "сорокарічних" – 37% і серед "п'ятдесятирічних" – 27%", – йдеться в тексті.

Відносно даних опитування основними причинами можливої еміграції в червні 2017 року жителі України назвали пропозицію цікавої і прибуткової роботи (29%) і збройний конфлікт (22%). Далі за значущістю йдуть економічні проблеми в країні (18%) і сімейні обставини (14%). Замикають перелік найбільш згадуваних причин можливої еміграції відсутність умов для самореалізації (11%) і політична нестабільність (8%).

Разом з тим третина українців (33%), відповідаючи на питання, які саме причини змогли би їх схилити до еміграції, зазначили, що таких обставин не існує.

Опитування проводилося в період 15-24 червня 2017 року за загальноукраїнською вибіркою (за винятком непідконтрольних територій Донецької і Луганської областей, АР Крим, та Севастополя). Усього опитали 1800 людей. У компанії зазначають, що за останні півроку еміграційні настрої українців не змінилися.