Саакашвілі запевнив, що не отримуватиме статусу біженця

Четвер, 27 липня 2017 00:00 - Новини
Саакашвілі запевнив, що не отримуватиме статусу біженця
Новину про припинення українського громадянства Саакашвілі вдень середи, 26 липня в аккаунті у Facebook поширив народний депутат від фракції "Радикальної партії Олега Ляшка" Ігор Мосійчук, - повідомляє Українська правда.

За кілька годин з’явилося і офіційне повідомлення Державної міграційної служби з цього приводу. У повідомленні зазначалося, що президентом Петром Порошенком видано указ про припинення громадянства.

"Він втратив громадянство, бо під час заповнення документів на отримання українського громадянства написав, що не має судимості, а насправді мав – по ньому кілька тяжких справ у Грузії", – зазначив УП співрозмовник в оточенні Порошенка.

Саакашвілі озвучив свою позицію лише сьогодні під ранок.

"Я живу в Україні вже понад 13 років, я брав участь у трьох революціях: революції на граніті та двох майданах! У мене лише одне єдине громадянство – українське і їм не вдасться мене його позбавити!", – заявив він.

А також запевнив, що не отримуватиме статус біженця.

Зазначимо, що у Грузії щодо Михайла Саакашвілі порушено кілька кримінальних справ.

У липні 2014 року його звинуватили в перевищенні повноважень при розгоні опозиційної акції в листопаді 2007 року, розгромі телерадікомпанії "Імеді". Також колишнього президента Грузії звинувачували у розтраті бюджетних коштів.

Грузинська прокуратура стверджує, що він витрачав державні кошти на кухарів, масажистів, готелі та оренди яхт.

Так, за версією прокурорів в період з 2009 по 2012 роки Саакашвілі тільки на косметичні процедури для себе і сім’ї витратив 450 тис доларів.

Від ранку на сторінці «Саакашвили вещает» у Facebook  обговорюють інцидент і опубліковали його особисте відео-звернення до громадян України.