Грузія відмовляється передати Черновецького на Україну

Четвер, 27 липня 2017 00:00 - Новини
Грузія відмовляється передати Черновецького на Україну
Прокуратура Грузії відмовляється передати на Україну Леоніда Черновецького, пояснюючи це тим, що вони не отримували з нашої сторони жодних офіційних вимог, і, по-друге  - скандальний політик має громадянство  їхньої країни.

Читайте також: Саакашвілі запевнив, що не отримуватиме статусу біженця

Як повідомляє "Грузія online" з посиланням на прокуратуру, навіть у разі отримання такої вимоги, це не може відбутися, бо Леонід Черновецький є громадянином Грузії, - передає Українська правда.

"У прокуратуру Грузії не надходило вимога про передачу Леоніда Черновецького українській стороні, проте, і в разі існування такого вимоги він не може бути переданий, адже є громадянином Грузії, а згідно з Конституцією Грузії передача грузинського громадянина іншій країні є неприпустимою", – заявило відомство.

В свою чергу, 26 липня, речниця українського генпрокурора Лариса Сарган зазначила у Facebook, що  слідчими ГПУ отримано дозвіл суду на затримання Леоніда Черновецького з метою приводу для участі у розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Нагадаємо, що 14 липня Леоніду Черновецькому повідомили про підозру за ч.2 ст.364 КК України. Його підозрюють у незаконному будівництві на Парковій дорозі в Києві вертолітного майданчика, яким планував користуватися тодішній президент Віктор Янукович.