Київська міська влада кришує сумнівні забудови

П'ятниця, 28 липня 2017 00:00 - Новини
Київська міська влада кришує сумнівні забудови
Сьогодні о 10:00 ранку в стінах Київської міської адміністрації почалася зустріч представників міської влади і громадян, незгодних зі зведенням скандальної АЗС на вул. Ревуцького, 8.

Глава міста Віталій Кличко, який прибув до початку засідання, закликав учасників бути конструктивними, після чого залишив залу і відправився на іншу зустріч.

 

Подальший діалог з активістами вів перший заступник голови київської міської адміністрації Спасибко Олександр.


Лідер ініціативної групи громадян Сергій Машовець підготував дванадцять питань по сумнівному будівництва для роз'яснення на засіданні робочої групи.


Засідання проходило близько двох годин. За цей час було розглянуто тільки одне питання, що стосується місця розташування зупинки громадського транспорту поруч з АЗС. Слід зауважити, що ініціативну групу цікавили і більш серйозні проблеми, зокрема, сам факт будівництва АЗС, але Олександр Спасибко зосередився в обговоренні саме на зупинці, що призвело до затягування засідання. Жителі району, дійсно, були вкрай стурбовані тим, що зупинка комунального транспорту розташовується в дванадцяти метрах від будівництва. Запрошені на засідання представники КП «Київпастранс» намагалися сконцентрувати увагу учасників зустрічі на те, що ця зупинка є тимчасовою. Хоча, за словами мешканців даного району, вона існує там ще з 1992 року.

На зустрічі були присутні представники компанії забудовника ТОВ «Гуель парк», які, в свою чергу, призвели разом з собою підсадних жителів Дарницького району, які нібито підтримують будівництво АЗС прямо під їхніми будинками. Варто відзначити, що дані особи не особливо вникали в бесіду представників влади, а тільки заважали проведенню конструктивних переговорів.


«Із-за простою техніки і робіт на будівництві АЗС, що на вулиці Ревуцького ми терпимо космічні збитки» - підкреслює один з чотирьох юристів ТОВ «Гуель парк».

Перший заступник глави міста Олександр Спасибко явно був стомлений гарячими суперечками між юристами забудовника і активістами. В кінці-кінців, після розгляду першого і єдиного на сьогоднішній день питання (із запланованих 12), він вирішив перенести засідання у АЗС на наступний понеділок.

Виходячи з колосальною витрати часу на засіданні і перетворенням його в базар за допомогою «підсадних качок», і нібито місцевих жителів, найнятих забудовником, створюється враження про те, що Віталій Кличко плавно йде від проблеми. Схоже, мер намагається перевести переговори про небезпеку розміщення АЗС на даній ділянці міста в площину актів, норм і юридичних зволікань. Як ми бачимо, голодування активістів на даний момент дозволила жителям міста організувати кілька зустрічей з градоначальником, але їх ККД можливо буде дорівнює нулю.