Стало відомо, хто потрапив під російські санкції проти України

Четвер, 01 листопада 2018 11:11 - Політика 62
Стало відомо, хто потрапив під російські санкції проти України
Росія запровадила економічні санкції проти України, які стосуються 322 фізичних та 68 юридичних осіб.

Постанову від 1 листопада підписав прем’єр РФ Дмитро Медведєв.

Спеціальні економічні санкції проти України передбачають:

блокування (замороження) безготівкових коштів,
замороження електронних цінних паперів та власності на території Росії
заборону на переведення коштів за межі Росії.

Під санкції потрапили голови силових відомств — керівник МВС Арсен Аваков, глава Національної поліції Сергій Князєв та його заступник В’ячеслав Аброськін, а також перші заступники міністра оборони.

Також у списку десятки народних депутатів, міністрів, голова Конституційного суду, керівництво Адміністрації президента та кілька кандидатів у президенти — лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко, лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко та позафракційний Юрій Дерев’янко.

Під санкції потрапив також син президента — Олексій Порошенко. При цьому санкції не торкнулися Петра Порошенка та прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, хоча спікер Ради Андрій Парубій — у списку.

Росія також запровадила економічні обмеження і проти націоналістів: Провідника Добровольчого Руху ОУН Миколи Коханівського, голови ВО "Свобода" Олега Тягнибока, голови партії "Правий сектор" Андрія Тарасенка та командувача Добровольчого українського корпусу Андрія Стемпіцького.

З олігархів у російському списку — Віктор Пінчук, Костянтин Жеваго, Геннадій Боголюбов та Костянтин Григоришин (хоча останній має російське громадянство).