Активісту, якого затримали під Фондом держмайна, закидають напад та спротив поліції

П'ятниця, 02 листопада 2018 10:44 - Політика 172
Активісту, якого затримали під Фондом держмайна, закидають напад та спротив поліції
Національна поліція Києва інкримінує активісту, який 1 листопада прийшов під Фонд державного майна України вимагати звільнення в.о. голови ФДМУ Віталія Трубарова, опір працівникам правоохоронного органу під час виконання ними службових обов'язків (ст.342, ч.2 ККУ)

АСПІ стало відомо, що затриманий – це Василишен Денис Миколайович 1985 року народження.

Водночас, як стверджують активісти та свідчить відео з акції, учасники протестного мітингу не чинять спротиву: деякі з них просто стоять на місці, інші розбігаються в різні сторони.

Більш того поліцейські перші почали нападати на мирних протестувальників. За даними АСПІ, до придушення протесту були залучені представники спецпідрозділу КОРД.

Також видно, що журналіст, якого пізніше побили у відділку Печерського управління Нацполіції Києва, Віталій Грузинов знімає дії правоохоронців на телефон, але його теж затримують разом з усіма іншими активістами.

Нагадаємо, 1 листопада поліція затримала близько 150 активістів під Фондом державного майна України. Їх відвезли до райвідділку. Пізніше усіх затриманих відпустили, окрім активіста на прізвисько "Скрипаль", особу якого не могли встановити: ним виявився Денис Василишен.