Порошенко підписав закон про держбюджет України на 2017 рік

Вівторок, 01 серпня 2017 13:44 - Новини
Порошенко підписав закон про держбюджет України на 2017 рік
Президент України Петро Порошенко підписав закон "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2017 рік". Про це повідомляє прес-служба голови держави.

Читайте також:  Порошенко підписав закон про цільове використання грошей для поводження з радіоактивними відходами

"Ключові напрямки використання цих грошей є надзвичайно важливими. Перші, хто має отримати кошти від перевиконання бюджету, – це найбідніші верстви населення. Маються на увазі, люди, які отримують субсидії. Ми маємо забезпечити, щоб в повному обсязі їх видатки були профінансовані", - цитують Порошенка.

Він зазначив, що має пропозиції, як заохочувати людей заощаджувати енергоресурси: "Ті, хто економлять електроенергію, ті, хто економлять тепло, будуть мати можливість живими грошима отримати кошти, які вони можуть витратити на сплату комунальних послуг або на енергоефективність. І ця ініціатива отримала підтримку в уряді".\

Порошенко назвав успішною експериментальну програму, в рамках якої перевиконання надходжень від митниці спрямовуються на будівництво доріг в областях.

"Ніколи за всю історію України такої кількості доріг не будувалось. І ніколи таких коштів на розвиток дорожньої мережі не спрямовувалось. При чому, це в руках, в тому числі, регіональної влади. Це, в тому числі, і результат політики децентралізації", - зазначив президент.

Він підкреслив, що вже більше 16 млрд гривень використано додатково до коштів, передбачених державним бюджетом на будівництво та реконструкцію доріг.

Ще одним вагомим напрямком голова держави назвав фінансування сільської медицини: "Це добра новина для селян. Депутати прислухались до моїх пропозицій і виділили 4 млрд гривень для розвитку сільської медицини".

За його словами, гроші виділили зі спецфонду.

"Цей спецфонд перейде, в тому числі, і на наступний рік. Це не буде компанійщина. Це дуже добре розрахована програма захисту людей", - сказав Порошенко.

Президент зазначив, що перевиконання бюджету стало можливим завдяки детінізації і боротьбі з корупцією: "Кошти, які оберталися в корупційних оборудках, заведені зараз у структури державного бюджету і починають працювати на українську оборону і безпеку та на українську економіку".

Президент також повідомив, що будуть профінансовані заходи, необхідні для спорудження Музею Героїв Небесної Сотні та створення Музею воїнів АТО, вшанування 85-ї річниці Голодомору в Україні та багато інших проектів.