Українське МЗС закликало запровадити нові санкції проти Кремля за "бутафорські" вибори в ОРДЛО.

Неділя, 11 листопада 2018 11:51 - Політика 57
Українське МЗС закликало запровадити нові санкції проти Кремля за "бутафорські" вибори в ОРДЛО.
Міністерство закордонних справ України закликало міжнародне співтовариство до посилення політичного та економічного тиску на Кремль, а також запровадження нових санкцій проти Росії та осіб, які брали безпосередню участь в організації псевдовиборів в ОРДЛО.

Про це йдеться в офіційній заяві МЗС, оприлюдненій на сайті відомства.

"Міністерство закордонних справ України висловлює категоричний протест у зв’язку з незаконними та нелегітимними діями Росії з проведення сьогодні псевдовиборів на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях України", - зазначається в заяві.

У відомстві зазначили, що не визнаватимуть результати цих виборів та наголосили, що вибори на Донбасі можуть бути проведені лише у повній відповідності до українського законодавства та стандартів ОБСЄ.

"Вважаємо обурливим, що Росія проігнорувала чітку позицію міжнародного співтовариства, яке засудило організацію фейкових "виборів" та закликало до їх скасування. Росія несе повну відповідальність за ці незаконні дії та руйнівні наслідки для мирного процесу", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в неділю, 11 листопада, в окремих районах Донецької та Луганської областей відбуваються так звані "вибори глав і депутатів парламентів "ДНР" та "ЛНР".