Організаторам "виборів" на Донбасі загрожує кримінальна відповідальність

Неділя, 11 листопада 2018 18:16 - Політика 102
Організаторам "виборів" на Донбасі загрожує кримінальна відповідальність
СБУ спільно з прокуратурою Донецької області відкрила кримінальне провадження за посягання на територіальну цілісність України.

Про це повідомив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрій Гримчак в ефірі каналу "112 Україна", передає "Укрінформ".

"Наскільки мені відомо, СБУ отримала дані на всіх членів "комісій", які проводять ці "вибори". І ми думаємо, що, як ті хто організовував, так і ті, хто проводив ті "вибори", будуть притягнуті до кримінальної відповідальності", - зазначив політик.

Він підкреслив, що незрозуміло, чи варто притягати до відповідальності тих, хто значиться у списках "виборчих комісій", адже голосування не є дійсним.

"Що стосується людей, які прийдуть чи не прийдуть сьогодні на вибори, то в даному випадку, про що ми казали неодноразово, вибори на окупованих територіях не проводяться. Тому що результати заздалегідь відомі і скільки людей з'явилося на виборчі дільниці, так само "намалюють" і відсотки за тих чи інших кандидатів. В даному випадку щодо притягнення до відповідальності людей, які будуть у списках тих, що голосували, є питання чи брали вони участь узагалі. Але організаторам і виконавцям - кримінальна відповідальність", - наголосив Гримчак.

 


Теги: