На рекламу Тимошенко витратили 100 млн грн

Понеділок, 12 листопада 2018 11:43 - Політика 103
На рекламу Тимошенко витратили 100 млн грн
За квітень-вересень 2018 року партія "Батьківщина" витратила близько 100 млн грн на рекламу "Нового курсу" Юлії Тимошенко.

Про це повідомляє Комітет виборців України, посилаючись на фінансові звіти партій за ІІ та ІІІ квартали 2018 року.

Зазначається, що за квітень-червень партія витратила 24,8 млн грн, у липні-вересні – 73 млн грн.

"Такі витрати стали рекордними для партії і пов’язані із наближенням виборів. Для порівняння: за весь 2016 рік партія витратила лише 19 млн. грн., за 2017 рік – 30 млн", - йдеться на сайті КВУ.

Окрім цього повідомляється, що в липні-вересні "Батьківщина" витратила 53 млн. на рекламу по телебаченні та 19 млн. – на зовнішню рекламу (білборди, сітілайти). Зокрема, партія перерахувала понад 19 млн. грн. ТОВ "Глобал медіа груп" із призначенням платежу – "сплата за розміщення реклами на телебаченні". Ще 30 млн. було перераховано ТОВ "Старлайт бренд контент» в якості оплати за «надання рекламних послуг". Діяльність цих компаній пов’язують із телеканалами ICTV, СТБ, Новий Канал та ін. Більшість коштів за розміщення зовнішньої реклами отримала компанія "РТМ-Україна".

Кошти на рекламу "Батьківщина" брала з внесків на користь партії.

"У липні-вересні фізичні особи надали партії грошових внесків на 71 млн. грн., юридичні особи – на 4 млн. Цікаво, що значна частина внесків громадян були однаковими за розміром. Так, фізичні особи 336 разів робили внески для партії на суму 148 тис. грн", - повідомляє КВУ.

Нагадаємо, колишня співачка та волонтер Анастасія Приходько заявила про те, що працюватиме в команді Тимошенко.