Російська влада погрожує “важкими наслідками” Україні після псевдовиборів на Донбасі

Понеділок, 12 листопада 2018 11:56 - Політика 324
Російська влада погрожує “важкими наслідками” Україні після псевдовиборів на Донбасі
Російська влада наполягає, щоб український уряд і президент вели переговори з новообраними ватажками окупованих територій Донбасу.

Про це заявив перший заступник голови комітету Ради Федерації з міжнародних справ Володимир Джабаров, повідомляє ТАСС.

"Я думаю, що саме час зараз, поки ще не пізно, український уряд і президент повинні зрозуміти, що треба вести переговори з законно обраною владою Донецька і Луганська. Вони повинні стати учасниками цих переговорів, якщо українська влада не хоче остаточно втратити ці території", - зазначив сенатор.

Також він додав, що спроби повернути ці території можуть мати важкі наслідки для всього європейського світопорядку.

Джабаров також назвав результати виборів "абсолютно очікуваними". Такої явки давно ніде не було. Це говорить про те, що в Донецьку і Луганську підтримують той курс, який проводило їх керівництво до цього [до виборів]", - додає.

Також він вважає, що псевдовибори на Донбасі не порушують мінських домовленостей. "Я не можу зрозуміти, яким чином вони підривають мінські угоди. У мінських угодах ця тема взагалі не прописана", - заявляє чиновник.

Нагадаємо, незаконна влада окупованих територій Донецької і Луганської областей провела “вибори” в псевдореспубліках 11 листопада.

Раніше голова СБУ Василь Грицак заявляв: "Переможні цифри вже намальовані в адміністрації президента Росії. За нашими даними, попередньо, уже намалювали для перемоги Пушиліна  в так званій "ДНР" 55 %, Пасічника – в "ЛНР" 63%. Явку мають показати 70% виборців".