На засіданні селищної ради Затоки були присутні "тітушки", - активістка

Понеділок, 12 листопада 2018 17:14 - Політика 60
На засіданні селищної ради Затоки були присутні "тітушки", - активістка
На черговому засіданні затоківської селищної ради продовжився незаконний "дерибан" землі, у приміщення завезли "тітушок".

Про це в коментарі АСПІ повідомила активістка Юлія Присяжнюк.

"Ось ці збори тітушок це якийсь ужас, мене обматюкали там, не дали сказати навіть слова. Ми там не маємо права голосу. Якщо я захочу щось сказати, мене там просто приб'ють", - повідомила активістка.

За словами Юлії Присяжнюк на сесії селищної ради секретар Вячеслав Бокій разом з головою земельної комісії Наталею Вернигорою обійшли ухвалу суду та провели близько 16-17 земельних ділянок, на які накладено арешт.

"Згідно закону самоврядування за 20 днів вони повинні були викласти всі ці проекти рішень по якому вони планують роздати і продати землю. Вони вирішили обійти цю ухвалу і просто змінили номера будинків, добавивши до цифри букву. Наприклад, 36а/73б. Скликали велику кількість тітушок, коли я хотіла зачитати ухвалу, щоби громада розуміла, що у нас на ці землі накладений арешт. Однак, мені не дали цього зробити", - заявила Юлія Присяжнюк.

Нагадаємо, Одеський окружний адміністративний суд виніс рішення про заборону Затоківській селищній раді та її виконкому вживати будь-яких заходів щодо реалізації оскаржуваного рішення ради від 11 жовтня 2018 року "Про затвердження проектів містобудівної документації - детальних планів території в межах смт. Затока Білгород-Дністровський". Також суд зупинив дію двох рішень селищної ради. Про це йдеться в рішенні суду, опублікованому на Facebook сторінці представницею Тетяною Чубіною.

Згідно з цим рішенням суду, чиновникам забороняється вживати будь-які дії щодо земельних ділянок. Це також стосується продажу землі та її оренди.