Справу про дерибан 3 га лісу на Київщині повернули до апеляційного суду

Понеділок, 12 листопада 2018 18:24 - Політика 452
Справу про дерибан 3 га лісу на Київщині повернули до апеляційного суду
Справу щодо повернення державі 3 га лісу на території Вишгородського району Київської області повернули до апеляційного суду на новий розгляд.

Про це повідомляється на сайті Генеральної прокуратури.

Вказані ділянки у 2013 році були передані в приватну власність 27-ми громадянам з порушенням вимог земельного та лісового законодавства, оскільки зазначена територія відносилась до земель державної власності лісогосподарського призначення та використовувалися державним підприємством "Вищедубечанське лісове господарство" для ведення лісового господарства. Окрім цього, розпорядження вказаною категорією земель належить до виключної компетенції Кабінету Міністрів України.

рокуратура Київської області звернулась до суду з позовними вимогами про визнання недійсним розпорядження райдержадміністрації та повернення з незаконного володіння громадян земельних ділянок лісового фонду у власність держави", - йдеться в повідомленні.

Суд першої інстанції задовільнив позовні заяви. Проте апеляційний суд скасував це рішення та відмовив у позові з підстав пропуску строку позовної давності.

Після цього прокуратурою області подано касаційну скаргу, доводи якої підтримав Верховний Суд.

праву повернуто на новий розгляд до суду апеляційної інстанції для об’єктивного встановлення початку перебігу строку позовної давності", - зазначила Генеральна прокуратура.

Як повідомлялось раніше, правоохоронці затримали посадових осіб "Київтранспарксервіс", яких підозрюють в корупції.