Путін після виборів в "Л/ДНР": мирного врегулювання не буде при "нинішній владі Києва"

Четвер, 15 листопада 2018 14:31 - Політика 60
Путін після виборів в "Л/ДНР": мирного врегулювання не буде при "нинішній владі Києва"
Президент Росії Володимир Путін заявив, що мирного врегулювання на Донбасі можна не чекати з "нинішньою українською владою".
Про це він заявив в Сінгапурі, передає сайт Кремля.
 
Путін сказав що Кремль не готовий працювати з сьогоднішньою владою в питанні врегулювання ситуації на Донбасі.
 
Але з новою владою, яка буде "розуміти, що іншого рішення, окрім мирного, не існує" влада РФ працювати буде.
 
"Поки такі люди будуть при владі в Києві, навряд чи можна розраховувати на мирне вирішення питань на цих територіях", - зазначив Путін.
 
Також він збрехав, що чинний президент України не підписав закон про особливий статус Донбасу "Рада прийняла закон про особливий статус Донбасу, а президент не вводить його в дію".
 
Насправді Закон "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" парламент підтримав 4 жовтня 2018-го. Порошенко підписав його в той же день.
 
Путін висловився з приводу обміну полоненими, що підтримує формулу "всіх на всіх", однак не назвав навіть приблизної дати, коли це може статися. При цьому про політв'язнів в Росії, наприклад, Сенцова або Сущенка, не йдеться.
 
До того ж російський президент не підтримав саміт "нормандської четвірки" напередодні виборів в Україні. "Зустрічатися в нормандському форматі в даний час в ході передвиборної кампанії, яка відбувається в Україні зараз, більш-менш безглуздо", - прокоментував.
 
Варто згадати, що 11 листопада в Парижі відбулася тристороння зустріч голів держав Франції, Німеччини та України. Канцлер Німеччини Ангела Меркель і президент Франції Еммануель Макрон засудили так звані вибори на Донбасі, підкреслили, що це порушує Мінські домовленості і територіальний суверенітет України.