Міністерство з питань тимчасово окупованих територій атакують хакери

Четвер, 15 листопада 2018 15:07 - Політика 43
Міністерство з питань тимчасово окупованих територій атакують хакери
Зловмисники протягом декількох днів намагаються отримати доступ до сайту Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньопереміщенних осіб за допомогою хакерських атак. Невідомі поширюють спам контент шляхом модифікації сторінок.

Про це повідомляється у Facebook-сторінці міністерства.

Чергова кібер-атака сталася на сайт МТОТ 14 та 15 листопада після оприлюднення інформації про створення тристоронньої платформи (Україна, Молдова, Грузія), ініційованої головою міністерства Вадимом Чернишем для протидії гібридним методам впливу РФ.

Також хакери атакували сайт 2-3 листопада 2018 року після заяви Міністра В.Черниша балканським та європейським ЗМІ, яку він зробив 1 листопада 2018 року під час візиту до Боснії та Герцеговини.

У міністерстві заявляють, що Росія втручається у внутрішні справи багатьох країн,особливо на Балканах. Для цього використовується історія, економіка і культура: через них РФ хоче змінити ситуацію і політичні настрої ряду європейських країн. Наприклад, у військовій доктрині РФ йдеться про руйнування політичних союзів.

Також прес-служба повідомляє, що економічні та інші відносини дуже часто використовується РФ не з економічною, а з політичною метою.

Представники МТОТ допускають, що у хакерських атаках могли бути задіяні спецслужби Російської Федерації.