Домовленості з чинною владою України неможливі, - прем'єр Угорщини

Четвер, 15 листопада 2018 17:03 - Політика 38
Домовленості з чинною владою України неможливі, - прем'єр Угорщини
Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що домовленості з чинним політичним керівництвом України для Будапешта не є можливими.

Про це повідомляє прес-служба угорського уряду.

Орбан відзначив: якщо після майбутніх виборів президента України ситуація не погіршиться, це стане великим досягненням.

"Ми з'ясуємо, чи нинішній угорський курс буде продовжуватись", - сказав Орбан.

Прем'єр Угорщини зазначив, що в Будапешті контактують з потенційними переможцями виборів і вже намагаються обговорити необхідні зміни, які можуть бути ухвалені після зміни влади. За його словами, Україна ще може повернутися на шлях дружби чи стратегічного партнерства з Угорщиною. Орбан вважає що це єдиний шлях, яким Київ може йти до НАТО та ЄС. 

Угорський лідер водночас зазначив, що Україна є країною, яка "не має осяжної перспективи вступу до НАТО чи вступу до ЄС".

"Ми сподіваємось, що Україна буде союзною, дружньою та не переслідуватиме угорців, які сьогодні є громадянами України, і скористається можливістю того, що Угорщина готова брати участь у розвитку Закарпаття та за його межами та сприяти стабілізації та розвитку України", - сказав Орбан.

Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін заявив, що мирного врегулювання на Донбасі можна не чекати з "нинішньою українською владою".