Екс-голові ДФС Продану повідомлено про підозру в незаконному збагаченні

П'ятниця, 16 листопада 2018 11:28 - Політика 97
Екс-голові ДФС Продану повідомлено про підозру в незаконному збагаченні
Колишньому очільнику Державної фіскальної служби Мирославу Продану Спеціалізована антикорупційна прокуратура заочно повідомила про підозру в незаконному збагаченні.

Про це САП повідомляє на своїй сторінці в Facebook.

Повідомляється, що Продана до САП викликали уже двічі – 8 та 15 листопада. Але чиновник так і не з’явився в прокуратуру і не повідомив про своє місце перебування.

"Опубліковані в соціальній мережі заяви про перебування закордоном на лікуванні не знайшли свого підтвердження. Незважаючи на виклики та запити прокурорів, суб’єктом та його захисниками дотепер не повідомлено ні місця (адреси) перебування, ні назви медичного закладу, де, згідно з інформацією з соцмережі, він перебуває на лікуванні", – зазначили в САП.

15 листопада прокурор підписав письмове повідомлення про підозру Продану.

Екс-посадовця підозрюють у тому, що він з липня 2016 року по червень 2018 року привласнив понад 89 млн грн. За ці гроші він придбав:
- дві квартири у елітній столичній новобудові вартістю 6,7 млн грн;
- два будинки в Туреччині вартістю 78 млн грн;
- три автомобілі представницького класу, загальною вартістю 3,4 млн грн.

Також слідство перевіряє, чи причетний чиновник до придбання інших об’єктів нерухомості в місті Києві та люксових автомобілів.

Справу проти нього розслідують за ст. 368-2 КК (незаконне збагачення службовою особою, яка займає відповідальне становище). Злочин карається строком від 2 до 5 років з конфіскацією майна.