Суд переніс слухання останнього слова президента-втікача на 5 грудня

Понеділок, 19 листопада 2018 10:46 - Політика 77
Суд переніс слухання останнього слова президента-втікача на 5 грудня
У понеділок, 19 листопада, Оболонський районний суд переніс засідання, на якому президенту-втікачу мали надати останнє слово в його справі, через нібито травму звинувачуваного.

Про це повідомляє кореспондентка АСПІ з місця події.

Так, адвокат заявив, що в суботу мав коротку зустріч з Януковичем, і що той внаслідок травми хребта нібито не має можливості пересуватися.

 

Сторона звинувачення заявляє, що травма Януковича не є тяжкою. Крім того, прокурор додав, що якщо особа, стосовно якої відкрита кримінальна справа, перебуває у розшуку, їй не надається право останнього слова.


Проте суд задовільнив клопотання адвокатів та переніс засідання. Суддя зазначив, якщо Янукович до призначеного дня не видужає, йому буде дозволено свідчити з лікарні навіть лежачи.

Крім того, адвокат Януковича заявив, що еск-міністр енергетики Ігор Ставицький, який втік до Ізраїлю під іншим іменем, просить права свідчити у справі Януковича. Заявив, що в 2016 році мав неофіційну зустріч з заступником генпрокурора, який нібито запропонував йому дати неправдиві свідчення у справі Януковича.

Сторона захисту звинуватила прокурорів у фальсифікації матеріалів справи. Суд відмовив адвокатам у допиті Ставицького.