Amazon продає товари з символікою "ДНР"

Понеділок, 19 листопада 2018 17:15 - Політика 68
Amazon продає товари з символікою "ДНР"
Глобальна торговельна онлайн-платформа Amazon продає товари з символікою самопроголошеної терористичної республіки "ДНР". Серед запропонованих товарів можна знайти прапори, килими та значки.

Про це повідомляє в.о. Міністра охорони здоров'я Уляна Супрун у своєму Facebook.

"Amazon.com — глобальна торговельна онлайн-платформа продає товари з символікою самопроголошеної терористичної республіки "ДНР". Пропоную влаштувати флешмоб в соцмережах та на пошті генерального директора Amazon Джеффа Безоса", - пише Супрун.

"Прапор "ДНР" — це символ тероризму, репресій, смерті та окупації. Росія окупувала 7% території України та обстріли ведуться по українських населених пунктах кожного дня. І не забуваймо про малазійський літак MH-17, який збили з російського "Бука", нелегально ввезеного на територію України з Росії. Загинули 298 людей — всі пасажири та екіпаж", - додає в.о. Міністра охорони здоров'я.

Amazon.com — один із перших інтернет-сервісів, орієнтованих на продаж реальних товарів масового попиту, найбільша у світі за обігом компанія, що продає товари та послуги через інтернет. Компанія веде експансію на ринки інтернет-торгівлі в усьому світі. Станом на 2017 рік Amazon має окремі сайти для роздрібної торгівлі у США, Великій Британії, Ірландії, Франції, Канаді, Німеччині, Італії, Іспанії, Нідерландах, Австралії, Бразилії, Японії, Китаї, Індії та Мексиці.

Засновник Amazon - Джефф Безос. Він є найбагатшою людиною у світі зі статком більш ніж 150 млрд доларів.