Побудований Росією Керченський міст зміщується, - мінТОТ

Середа, 21 листопада 2018 11:52 - Політика 33
Побудований Росією Керченський міст зміщується, - мінТОТ
Незаконно побудований Росією Керченський міст в анексованому Криму зміщується. Про це свідчать результати аерозйомки.

Про це повідомляє прес-центр Міністерства з питань тимчасово окупованих територій у Facebook.

Такі висновки зроблені на основі інтерферометричного методу обробки даних космічних знімків зроблених зі сторони тимчасово окупованого Кримського півострову, та острова Тузли.
Зокрема, фахівці зафіксували декілька критичних ділянок, де відбуваються процеси зміщення:

1. У районі штучного насипу з боку Кримського півострову відмічаються об’єкти з вертикальними зміщеннями зі швидкістю від 89 міліметрів (просідання) до 52 міліметрів на рік (підняття) (графік у синій рамці).
2. У центральній частині мосту відмічається підняття арки залізничного сполучення зі швидкістю до 30 міліметрів на рік. Однак арка автомобільного сполучення просідає зі швидкістю до 32 міліметрів на рік (графік у червоній рамці).
3. На території острова Тузла спостерігаються дві небезпечні ділянки.

"Зміщення арок Керченського мосту свідчать про нестабільність морського дна у місцях встановлення опор та мають негативний вплив на акваторію Чорного моря, можуть нести загрози життю і здоров’ю людей", - повідомляють в Міністерстві.

"Складні погодні умови, особливо у зимовий період, в сейсмічно нестабільному районі можуть посилити дестабілізуючі фактори впливу на стійкість Керченського мосту", - додають.

Автоматический альтернативный текст отсутствует.Автоматический альтернативный текст отсутствует.