Україна і Словаччина розпочнуть співпрацю у сфері митних правопорушень

Середа, 21 листопада 2018 13:24 - Політика 60
Україна і Словаччина розпочнуть співпрацю у сфері митних правопорушень
Митники України та Словацької Республіки посилюють співпрацю у сфері боротьби з митними правопорушеннями на кордоні. Це передбачає підписаний керівниками Державної фіскальної служби України та Фінансового директорату Словацької Республіки меморандум про взаєморозуміння та співробітництво в митній сфері.

Про це повідомляє прес-центр Державної фіскальної служби України.

Зазначається, що проходження митного контролю на кордоні стане швидшим. Також митники посилять контроль за контрабандистами та рівень безпеки на пунктах пропуску.

"ДФС зацікавлена у запровадженні в перспективі спільного контролю на українсько-словацькому кордоні. Адже він надає можливість швидкого реагування правоохоронних органів на ситуацію в пункті пропуску, а також значно скорочує час перетину кордону", - зазначив в.о. заступника Голови ДФС Віктор Кривіцький.

За його словами, сьогодні Україна тільки з однією країною Європейського Союзу - Польщею має режим спільного контролю. Важливо, що перспективи впровадження спільного контролю громадян, товарів та транспортних засобів у пунктах пропуску на українському-словацькому кордоні, а також відкриття нових пунктів пропуску сьогодні активно обговорюються українською та словацькою сторонами.