Свідок обвинувачення дала свідчення на користь українського політв’язня Гриба

Субота, 24 листопада 2018 12:29 - Політика 53
Свідок обвинувачення дала свідчення на користь українського політв’язня Гриба
На суді у справі українського політв’язня Павла Гриба, якого звинувачують у тероризмі, свідок з боку обвинувачення частково змінила свої попередні свідчення.

Про це повідомив "Кавказский узел".

У п'ятницю на засіданні суд планував завершити допит ключового свідка - Тетяни Єршової, яку нібито українець вмовляв влаштувати теракт. Однак дівчина захворіла і її допит був вирішено перенести на наступне засідання. Замість неї суд допитав ще одного свідка звинувачення - Марію Юристову. Вона назвалася найкращою подругою Тетяни Єршової.

Свідок повідомила, що Єршова спілкувалася в інтернеті з Грибом з 2016 року. Їхні розмови носили в основному романтичний характер. Про політичні моменти цього листування вона нічого згадати не змогла.

Єдиним негативним моментом у їх спілкуванні Юристова назвала зміну планів подруги: до знайомства з українцем дівчина хотіла вступити до університету, а після - висловила бажання переїхати в Україну.

Водночас прокурор заявив, що Юристова змінила свідчення. Минулого року вона назвала свою подругу "українською націоналісткою з правими поглядами, яка цікавилася Україною та її місцем у світі, героїзувала Бандеру та Шухевича".