Велика Британія, Норвегія і Молдова засудили агресію Росії в Азовському морі

Понеділок, 26 листопада 2018 17:49 - Політика 59
Велика Британія, Норвегія і Молдова засудили агресію Росії в Азовському морі
Міністерства закордонних справ Великої Британії, Чехії, Норвегії та Молдови засудили російські агресивні дії в Азовському і Чорному морях проти українських суден.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Велика Британія повністю засуджує використання Росією військової сили проти українських суден, що йдуть в Азовське море. В черговий раз ми бачимо російське презирство міжнародного права і українського суверенітету. Росія повинна звільнити затриманих українських моряків і гарантувати вільний проїзд через Керченську протоку", - йдеться в повідомленні глави МЗС Великої Британії Джеремі Ханта в соцмережі Twitter.

МЗС Норвегії закликало РФ звільнити українські судна і екіпажі. "Застосування Росією сили проти українських суден неприпустимо і ми закликаємо Росію звільнити судна і екіпажі. Суднам слід надати безперешкодний доступ до українських портів в Азовському морі", - підкреслили в Осло.

Також свою стурбованість висловили в МЗС Молдови. "Ми глибоко стурбовані напруженістю в Азовському морі і Керченській протоці. Молдова підтверджує свою підтримку і прихильність територіальної цілісності України, а також її права на використання міжнародних вод. Рішуче засуджуємо будь-які акти агресії і провокації, які підривають безпеку в регіоні", - йдеться в повідомленні .

Раніше повідомлялося, що Польща і Чехія також засуджують агресію Росії по відношенню до України в Азовському морі.