Кандидати в президенти байдужі до долі українських моряків, - Геращенко

Вівторок, 27 листопада 2018 11:11 - Політика 124
Кандидати в президенти байдужі до долі українських моряків, - Геращенко
Перший заступник голови Верховної ради Ірина Геращенко заявила, що більшість українських політиків і кандидатів в президенти не цікавить доля українських військових, яких Росія захопила у Азовському морі.

Про це вона повідомила у своєму Facebook.

"З усіма відповідними міністерствами і відомствами зараз ми займаємося питанням правової допомоги нашим морякам, підло захопленим країною - агресором. Росія планує влаштувати псевдосудилища над хлопцями", - пише І.Геращенко.

"Очевидно,що “покази” вибивалися кдбшними незаконними методами і тортурами. Ми очікуємо від світу більш жорсткої реакції з вимогою негайно звільнити хлопців", - додає.

Також вона підкреслила, що більшість українських політиків і кандидатів в президенти були глибоко байдужими до долі українських військовополонених.

"Вони не згадали за них жодним словом ! Й світ, і суспільство це бачили", - наголошує.

"Ми будемо за них боротися. За негайний доступ лікарів. Адвокатів . За звільнення", - додає заступниця голови Верховної ради.

Нагадаємо, у неділю, 25 листопада, російський прикордонний корабель "Дон” в Азовському морі протаранив український буксир. В результаті тарана в українського буксира був пошкоджений головний двигун корабля, обшивка і леєрна огорожа, втрачений рятувальний пліт.

Увечері російські судна відкрили вогонь по українських кораблях під час виходу з Керченської протоки.

Після чого стало відомо, що російський спецназ захопив три українських судна - броньовані артилерійські катери "Бердянськ", "Нікополь" та буксир "Яни Капу". За даними ВСУ, при захопленні катерів поранено шість українських військових, з них двоє - у важкому стані.

Європейський Союз закликав Росію розблокувати прохід у Керченській протоці на кордоні Азовського і Чорного морів.