Управителі багатоквартирних будинків з 2019 проходитимуть професійну атестацію, - Зубко

Середа, 28 листопада 2018 14:02 - Новини
Управителі багатоквартирних будинків з 2019 проходитимуть професійну атестацію, - Зубко
З 2019 року в Україні запроваджується професійна атестація для управителів багатоквартирного будинку.

Про це повідомив  віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

"Це крок до формування ринку професійних управителів та підвищення якості послуг населенню. В Україні сьогодні близько 250 тисяч багатоквартирних будинків, і їх мешканці мають отримувати якісний рівень житлово-комунальних послуг. Тож, впровадження професійної атестації управителя дозволить підвищити цю якість", — зазначив Геннадій Зубко.

Також він додав, що порядок професійної атестації передбачає: вимоги до осіб, що подають заяву про здійснення професійної атестації; етапи здійснення професійної атестації; перелік документів необхідних для проведення професійної атестації; підстави для відмови у здійсненні професійної атестації; процедура здійснення первинної професійної атестації; здійснення повторної професійної атестації; строк дії кваліфікаційного сертифіката; підстави для анулювання кваліфікаційного сертифіката.

Атестація за професією "менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)" запроваджується відповідно до закону "Про житлово-комунальні послуги". Нагадаємо, раніше Уряд затвердив Правила надання послуги з управління багатоквартирним будинком та Типовий договір.