У справі про секс-скандал навколо студентки затримали відомого політтехнолога

Четвер, 29 листопада 2018 18:45 - Новини
У справі про секс-скандал навколо студентки затримали відомого політтехнолога
Головна військова прокуратура затримала в Києві політтехнолога Володимира Петрова за підозрою в організації секс-скандалу за участі чоловіка першої заступниці голови Державного бюро розслідувань Ольги Варченко Олександра.

Про це повідомив речник Генеральної прокуратури України Андрій Лисенко.

"Головною військовою прокуратурою за участю працівників Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України затримано гр. П. за підозрою у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 163 (порушення таємниці листування, телефонних розмов, телеграфної чи іншої кореспонденції, що передаються засобами зв'язку або через комп'ютер), ч. 2 ст. 182 (порушення недоторканості приватного життя) КК України", — заявив Лисенко.

За словами Лисенка, Слідче управління Служби безпеки України у Києві під керівництвом Головної військової прокуратури ГПУ здійснює досудове розслідування у справі про "неправдиве повідомлення про злочин, штучне створення доказів, порушення таємниці листування та телефонних розмов щодо державного діяча" та спробу впливу на представника правоохороного органу.