Росія не вводитиме обмежень щодо в’їзду українців на її територію

П'ятниця, 30 листопада 2018 14:53 - Політика 82
Росія не вводитиме обмежень щодо в’їзду українців на її територію
Росія не має наміру запроваджувати обмеження щодо в’їзду громадян України на її територію у відповідь на українську заборону.

Про це повідомляє "Медуза" з посиланням на офіційного представника МЗС РФ Марію Захарову.

"Щодо того, що стосується України, а головне, не стільки держави, скільки Петра Порошенка, який зараз стоїть у важелів управління країною, говорити про дзеркальності просто страшно”, - заявила вона.

Як раніше повідомлялося, Україна запровадила обмеження на в’їзд громадянам РФ чоловічої статі віком від 16 до 60 років.

Нагадаємо, в ніч на 25 листопада українські військові кораблі проходили Керченською протокою, тоді на них напали російські ВМС. РФ заявила, що українські кораблі зайшли в територіальні води Росії.
Українські кораблі обстріляли та протаранили. Росіяни захопили 24 громадян України. Троє з них були поранені під час нападу. Один у важкому стані, його прооперували 28 листопада.

Підконтрольний РФ суд узяв на два місяці під варту українських моряків на засіданнях 27-28 листопада.

У зв'язку з цим інцидентом президент Петро Порошенко 26 листопада видав указ про запровадження воєнного стану в Україні. Того ж дня Верховна Рада проголосувала за відповідний законопроект, таким чином підтримавши введення воєнного стану. 27 листопада спікер Парубій та президент Порошенко підписали закон. Він набуває чинності з дня опублікування у газеті Верховної Ради, а, отже, і запроваджується воєнний стан. Він діятиме протягом 30 днів в областях України, які межують з РФ, самоназваною Придністровською народною республікою (непідконтрольна уряду частина Молдови, де є регулярні війська РФ), та Азово-Чорноморською акваторією.