Табір "Вікторія" на Одещині передадуть військовим

П'ятниця, 30 листопада 2018 17:39 - Новини
Табір "Вікторія" на Одещині передадуть військовим
На час дії воєнного стану одеський дитячий табір “Вікторія", в якому в 2017 році сталася пожежа, передадуть у користування військовим.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні виконавчого комітету Одеської міської ради, повідомляє "Громадське".

За словами заступника міськголови Андрія Котляра, табір для розміщення вибрали самі військовослужбовці.

Таким рішенням здивовані батьки дітей, які загинули під час пожежі. Бо за словами батька загиблої дівчинки Соні Мазур, туди нікого не можна заселяти через проблеми з пожежною безпекою.

Адвокатка сімей загиблих Оксана Муравська вважає, що до остаточного рішення суду, табір не можна у жодному разі використовувати, бо там досі залишаються важливі докази, які були нещодавно знайдені незалежними експертами з Естонії.

У прокуратурі зазначили, що нині арешт на право розпорядження та користування майном у рамках кримінального провадження не знятий.

Відповідне рішення щодо скасування чи залишення у дії арешту є компетенцією суду, який може ухвалити рішення за результатами внесення на розгляд відповідного клопотання.

Нагадаємо, у вересні 2017 року в таборі "Вікторія" сталася пожежа, внаслідок якої загинуло три дитини.

Міжнародні фахівці почали незалежну пожежно-технічну та будівельну експертизу одеського табору "Вікторія" 23 липня. У квітні до суду передали справу щодо екс-заступниці міськголови Одеси Зінаїди Цвірінько за звинуваченням у причетності до пожежі в дитячому таборі.